Ponuka bytov

Bytový dom SO 01

Tento bytový dom v sebe zahŕňa spolu 29 bytov. Bytový dom má spolu prízemie a 3 poschodia. V ponuke bytov nájdete posledný jednoizbový apartmán dokončený do štandardu ( podlahy, obložky dverí a interiérové dvere, obklady wc a kúpeľne, zdravotechnika ( wc, umývadlo s batériou, sprchový kút s batériou ).

Bytový dom SO 02

Tento bytový dom v sebe zahŕňa spolu 28 bytov. Bytový dom má spolu prízemie a 3 poschodia. V ponuke bytov nájdete posledné 2 dvojizbové byty dokončené do štandardu ( podlahy, obložky dverí a interiérové dvere, obklady wc a kúpeľne, zdravotechnika ( wc, umývadlo s batériou, sprchový kút s batériou ).

Bytový dom SO 03

Tento bytový dom v sebe zahŕňa spolu 19 bytov. Bytový dom má spolu prízemie a 2 poschodia. V ponuke bytov nájdete posledný dvojizbový byt s predzáhradkou dokončený do holobytu.

Bytový dom SO 04

Tento bytový dom v sebe zahŕňa spolu 29 bytov. Bytový dom má spolu prízemie a 3 poschodia. V ponuke bytov nájdete 6 jednoizbových bytov, 21 dvojizbových bytov a 2 trojizbové byty. Na požiadanie Vám vieme vytvoriť i Váš vysnívaný štvorizbový byt.

Bytový dom SO – 01

Bytový dom SO – 04

  • Ku každému bytu je povinnosť kúpiť parkovacie státie v cene 5000,-EUR s DPH
  • Všetky byty v bytovom dome SO04 budú dokončené do štádia holobytu.